Karaman Envar Koleji Eğitim Hayatına Artık Aydın Koleji Olarak Devam Edecektir

ssss

Karaman’da Özel Envar Eğitim Kurumları adıyla 2015 yılında 75.000 m2 arazi üzerine kurulan ve bünyesinde anasınıfı, ilkokul ve ortaokul bulundurarak eğitim-öğretime devam eden Envar Koleji isim değiştirerek Aydın Koleji oldu.

Aydın Koleji yöneticilerinden Kurucu Temsilcisi Abdülkadir Aydın, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın ve Okul Müdürü Yunus Aydın kolejde yaşanan pozitif değişimi kamuoyuyla paylaştılar.

Değişenin sadece isim değil yeni bir bakış açısı, yeni bir vizyon olduğunu ifade eden okul müdürü Yunus Aydın Karaman’da kendisi ve çevresiyle barışık, düşünce ve inançlara saygılı, çevre ve ülke sorunlarına duyarlı bir nesil yetiştirmek için yeni bir anlayışla yola devam edeceklerini söyledi.

 

DEĞİŞİMİN PARÇASI OLMAK

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın; “Bizi heyecanlandıran bu değişimi değerli Karamanlı hemşerilerimizle de paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 2015 yılından bu yana eğitim-öğretim faaliyetinde bulunan ÖZEL ENVAR KOLEJİ 21.06.2021 tarihinden itibaren ÖZEL AYDIN KOLEJİ olarak faaliyetlerine devam edecek. Aydınlık nesillerin yetişmesine vesile olması temennisi ile tüm Karamanlı hemşerilerimizin bilgisine sunarız.